Набор Lidz кухонная мойка H6350L 3.0/0..8 + дозатор для моющего средства
Описание
Набір 3 в 1 Lidz кухонна мийка H6350L 3.0/0.8 мм Brush + дозатор для миючого засобу+сіфон для зливу+кріплення для монтажу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lidz |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Отверстие под смеситель | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 20 мм |
| Ширина мойки | 50 мм |
| Длина мойки | 63 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Сталь |
| Расположение крыла | Праве |
| Артикул | LIDZH6350LBRU3008 |
| Тип изделия | Кухонна мийка |
| Поверхность | Brush |
| Материал | Мийка:нержавіюча сталь.Дозатор миючий рідини:нержавіюча сталь/пластік |
| Комплектация | Мийка, дозатор, сифон, слив/перелив, кошиковий вентиль, сушка для посуду, кріпильні деталі. |
| Бренд | Lidz |
| Вид монтажа | Інтегрований |
| Серия | H6350L |
| Вага нетто, кг | 7 |
| Габарити упаковки 1, мм | 280х665х540 |
| Додаткові характеристики | Інтегрована мийка має три варіанти встановлення - урівень із стільницею, над стільницею (аналогічно врізній мийці) і під нею. |
| Вага брутто 1, кг | 7,55 |
| Країна-виробник | Польща |
| Мінімальна ширина шафи, мм | 410 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Діаметр зливу, мм | 90 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Зверніть увагу | Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення. |
| Наявність крила | Є |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Наявність переливу | Є |
| Кількість основних чаш | 1 |
| Габарити мийки (ВхШхД), мм | 230х630х500 |
| Габарити чаші 1 (ВхШхД), мм | 230х330х360 |
| Наявність сифона | Є |
| Кутова конструкція мийки | Нет |
| Товщина матеріалу мийки, мм | 3.0/0.8 |
| Донный клапан | Є |
Информация для заказа
- Цена: 3 200 ₴












