Гранитная мойка Aquaton №3 780х500 Антрацит с смесителем Champion и дозатором (сифон в подарок)
Акційна пропозиція. Купуєте Мийку в комплекті з змішувачем і дозатором, сифон у подарунок.
Розмір 780х500
Чаша 420х340
Глибина 190
Завдяки Італійськими технологіями і фахівців, постачання матеріалів з Європи виробник зміг досягти чудової якості продукції і зберегти доступність для покупця.
Виготовляються миття із застосуванням кварцових пісків і полімерів за технологією «Myltilayer» (мультиброня), яка передбачає нанесення матеріалу шарами, що в свою чергу підвищує її міцність і довговічність.
Серед переваг гранітної мийки так само варто відзначити:
· дотримання високих і низьких температур від -50°до +230°
· безшумность
· екологічність
· стійкість перед фарбувальними та миючими речовинами
· фірмову гарантію 3 роки.
Якість упаковки фірми Aquaton гарантує її цілісне прибуття навіть на великі відстані.
До мийки можна підібрати змішувач такого ж кольору і відтінку. Що додасть Вашій кухні неповторний дизайн і зручність у використанні.
Мийки з штучного каменю фірми Aquaton володіють ефектом «Myltilayer» (багатошарова броня), суть якого полягає в підвищенні ударної міцності виробу шляхом нанесення матеріалу шарами, а не однорідною масою (дана технологія запозичена з оборонної промисловості). Також мийки з штучного каменюi використовують технологію «Airpillow» - заповнення середніх верств вироби повітряними бульбашками, що дозволяє виробу більш стійко переносити великі перепади температури.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arkana |
| Страна производитель | Украина |
| Конструкция мойки | Одночашевая с крылом |
| Материал мойки | Искусственный камень |
| Отверстие под смеситель | Да |
| Расположение крыла | Оборачиваемая |
| Состояние | Новое |
| Тип поверхности | Фактурная |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 190 мм |
| Длина мойки | 500 мм |
| Ширина мойки | 780 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Антрацит |
- Цена: 3 940 ₴












