Мийка з тумбою 60х60см Дуб сонома (права, ліва) PREMIUM
Материал: Ламинированное ДСП
Размер тумб:
600 - 585х445х820, под мойку 60х60, 60х50.
Набір комплектується мийкою серіі PREMIUM-товшина метала з якого зроблена мийка 0.6 мм,сталь нержавіюча ISI-304 ,розмір мийок 60х50 і 60х60.Мийки є в наявності як з лівою чашею так і з правою.
Мийка є ключовим компонентом будь-якої кухні. Вона повинна бути вмісткою, зручною та легкою в обслуговуванні, щоб послужити принаймні десятиліття. При замовленні мийки не забувайте про додаткові елементи, які можуть забезпечити максимальний комфорт під час кулінарних експериментів, зокрема, зверніть увагу на кухонні тумби.
Переваги тумб із накладними мийками:
1. Практичність: Кухонні тумби не лише приховують комунікації, але й створюють додаткове місце для зберігання побутової хімії або відра для сміття.
2. Широкий вибір моделей: В асортименті Aquastoria представлені тумби для мийок різної форми, глибини та товщини металу, розраховані на мийки розмірами від 50х50 см до 60х80 см.
3. Кольорова гама на будь-який смак: Тумби виготовлені з ламінованого ДСП і доступні в 13 кольорах, що дає можливість підібрати ідеальну модель для кожного інтер'єру.
4. Можливість підібрати ідеальний змішувач в Aquastoria та отримати додатково сифон у подарунок.
5. Гарантійний період — 36 місяців з моменту придбання.
Якщо ви шукаєте якісну кухонну мийку з тумбою за вигідною ціною, Aquastoria буде вашим надійним помічником у світі сантехніки. Обирайте модель і насолоджуйтеся комфортом на кухні!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Нижний |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 585 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Высота | 820 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Мийка з тумбою 60х60см Дуб сонома (права, ліва) PREMIUM»
- Цена: 2 430 ₴













