Опис
Кухонна мийка Lidz H4745 3.0/1.0 мм Brush (LIDZH4745BRU3010)
- Сучасна і надзвичайно функціональна мийка ідеально заповнить простір вашої кухні, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд та естетику інтер'єру.
- Поверхня стійка до подряпин, впливу миючих засобів.
- Абсолютно безпечна для харчових продуктів.
- Висока якість матеріалів забезпечує захист від корозії і потьмяніння, а також довговічність і надійність виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 1 мм |
| Форма мийки | Квадратна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 6.25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина стінок мийки | 1 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 220 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 530 мм |
| Комплектація | |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Коландер | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Кошик для посуду | Так |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Сіфон | Так |
| Змішувач | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сталь |
| Артикул | LIDZH4745BRU3010 |
| Тип виробу | Кухонна мійка |
| Поверхня | Brush |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Мийка, сифон, слив/перелив, кошиковий вентиль, сушка для посуду, кріпильні деталі. |
| Вид монтажу | Інтегрований |
| Серія | Brush |
| Мoдель | H4745 |
| Бренд | Lidz |
| Вага нетто, кг | 5,45 |
| Довжина виробу, мм | 450 |
| Габарити упаковки 1, мм | 260х510х490 |
| Додаткові характеристики | Інтегрована мийка має три варіанти встановлення - рівень із стільницею, над стільницею (аналогічно врізній мийці) і під нею. |
| Висота виробу, мм | 220 |
| Габарити чаші 1 (ВхШхД) | 220х470х450 |
| Ширина виробу, мм | 470 |
| Вага брутто 1, кг | 6,65 |
| Країна-виробник | Польща |
| Мінімальна ширина шафи, мм | 480 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Форма | Прямокутна |
| Діаметр зливу, мм | 90 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Товщина матеріалу, мм | 3.0/1.0 |
| Кутова конструкція | Немає |
| Зверніть увагу | Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення. |
| Наявність крила | Немає |
| Наявність сифону | Є |
| Наявність донного клапану | Є |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Наявність переливу | Є |
| Кількість основних чаш | 1 |
| Обробна дошка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴












