Опис
Характеристики Тумба Церсанія з умивальником ІЗЕО 55 см
Тип — З умивальником
Матеріал раковини — Кераміка
Розташування — Пристінний
Відчиняння дверцят — Відчинені
Тип монтажу — Підлоговий
Розташування раковини — У центрі
Матеріал корпусу — ДСП
Матеріал фасаду — МДФ
Ширина, см — 55
Колір виробу — білий
Габарити (ШхВхГ) — 55х83х41 см
Країна-виробник товару — Україна
Тип — З умивальником
Матеріал раковини — Кераміка
Розташування — Пристінний
Відчиняння дверцят — Відчинені
Тип монтажу — Підлоговий
Розташування раковини — У центрі
Матеріал корпусу — ДСП
Матеріал фасаду — МДФ
Ширина, см — 55
Колір виробу — білий
Габарити (ШхВхГ) — 55х83х41 см
Країна-виробник товару — Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 830 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Ширина | 550 мм |
| Тумба під умивальник | Да |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | На п'єдесталі |
| Форма умивальника | Напівкругла |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | У центрі |
| П'єдестал | Да |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (вумивальник із п'єдесталом) |
Подарки
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 170 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тумба Церсанія 55 з умивальником ІЗЕО в ваную кімнату»
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴











